www.gono.cz

facebook

svatba

                                                   VIDEOZÁZNAM  

Reportáž je zpracována dohodnutou formou - veškeré detaily ohledně pořízení videozáznamu a koordinace časového plánu řešíme na osobní schůzce v dostatečném předstihu před svatebním dnem. Naším cílem je vytvořit jednak trvalou památku a zároveň i prezentaci vhodnou pro krátké připomenutí nebo umístění na internet. Snažíme se spojit oba požadavky - svatba je jedna z mála příležitostí, kdy se sejde široká rodina a je škoda mít pouze akční klip, kde není slyšet origiginální zvuk nebo se někteří lidé mihnou pouze na zlomek vteřiny. 
V případě zájmu je možno poskytnout ukázku realizovaného svatebního záznamu pro lepší představu o způsobu naší práce. Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme.

Videozáznam je v HD rozlišení a je následně předán dohodnutou formou - ke stažení nebo na disku.

CENÍK:

Plná verze:   11 000 Kč 
příchod a natáčení od požadovaného času – domácí přípravy, odjezd na obřad, obřad, záběry z focení po obřadu, natáčení hostiny, tance a zábavy. Obsahuje 2 záznamy: několikaminutový svatební videoklip z celého dne a sestříhaný záznam hlavních částí s původním zvukem - obřad, proslovy, sólo, krájení dortu, soutěže... Maximální celková doba natáčení je 12 hodin.

Základní verze:   9000 Kč
Maximální celková doba natáčení je 8 hodin, jinak vše viz Plná verze (časové rozmezí dle domluvy - lze zachytit více příprav nebo naopak následného programu)

Mini verze:   7000 Kč
Maximální celková doba natáčení je 5 hodin, jinak vše viz Plná verze (časové rozmezí dle domluvy - lze zachytit více příprav nebo naopak následného programu)
 

Délka záznamu je závislá na průběhu a programu svatby a na vybrané verzi.  Lze dohodnout i jakoukoliv jinou variantu (pouze klip, pouze živý záznam apod.)

Cestovní náklady při cestě mimo Plzeň – 7 Kč/km.